Pedagogickí

Kategória: Na_stránku Uverejnené: utorok, 24. október 2017
          E-mail
 
 
  Ing. Anton Švelta   Riaditeľ
riaditel @ soshe . sk
 
 
  Ing. Marián Bálint   Zástupca
balint @ soshe . sk
 
 
  Ing. Ján Havrilčák   Zástupca
zastupca @ soshe . sk
 
 
  Ing. Anton Bača   Triedny učiteľ: I.A
Zástupca v triede: IV.A
Vedie krúžok: Siete v praxi
anton . baca @ soshe . sk
 
 
  Mgr. Mária Bačová   Triedna učiteľka: IV.A
Zástupca v triede: I.A
Zástupca v triede: III.A
bacova @ soshe . sk
 
 
  Ing. Eva Baková   Triedna učiteľka: III.C
ingeva . bakova @ centrum . sk
 
 
  Mgr. Marek Bálint   Majster
marek . balint @ soshe . sk
 
 
  Ing. Ľubomír Černega   Učiteľ
Vedie krúžok: Mladý elektrotechnik
lubomir . cernega @ soshe . sk
 
 
  Mgr. Miroslava Činčárová   Učiteľka
Vedie krúžok: Angličtina v každodenných situáciach
miroslava . kimakova @ soshe . sk
 
 
  Ing. Lucia Gališinová   Triedna učiteľka: II.B
Vedie krúžok: Hasičský šport
lucia . galisinova @ soshe . sk
 
 
  Ing. Eva Gavronová   Triedna učiteľka: III.B
Zástupca v triede: I.B
Vedie krúžok: Novinky v technológiach
eva . gavronova @ soshe . sk
 
 
  Ing. Dana Habaľová   Triedna učiteľka: IV.B
dana . habalova @ soshe . sk
 
 
  Ing. Anežka Hrešková   Triedna učiteľka: I.B
Zástupca v triede: III.B
Vedie krúžok: Nové trendy v stavebníctve
anezka . hreskova @ soshe . sk
 
 
  Mgr. Emília Chomaničová   Učiteľka
emilia . chomanicova @ soshe . sk
 
 
  Mgr. Nataša Ištvanová   Triedna učiteľka: IV.C
natasa . istvanova @ soshe . sk
 
 
  Bc. Martin Karas   Majster
martin . karas @ soshe . sk
 
 
  Bc. Miloš Kováč   Majster
milos . kovac @ soshe . sk
 
 
  Mgr. Miriama Krišková   Triedna učiteľka: II.A
Vedie krúžok: Komunikačný krúžok
miriama . kriskova @ soshe . sk
 
 
  Ing. Jana Macejková   Majsterka
jana . macejkova @ soshe . sk
 
 
  PaedDr. Alena Matejková   Učiteľka
Zástupca v triede: IV.B
alena . matejkova @ soshe . sk
 
 
  Jaroslav Murnik   Majster
jaroslav . murnik @ soshe . sk
 
 
  Jozef Pňakovič   Majster
jozef . pnakovic @ soshe . sk
 
 
  Ing. Anna Sabolová   Triedna učiteľka: III.A
Vedie krúžok: Učíme sa programovať
anna . sabolova @ soshe . sk
 
 
  Ladislav Salák   Majster
ladislav . salak @ soshe . sk
 
 
  Marián Savkanič   Majster
marian . savkanic @ soshe . sk
 
 
  Mgr. Marián Serbák   Triedny učiteľ: II.C
Vedie krúžok: Športový
marian . serbak @ soshe . sk
 
 
  Ing. Martin Širý   Triedny učiteľ: I.C
martin . siry @ soshe . sk
 
 
  Bc. Jozef Taňkoš   Majster
jozef . tankos @ soshe . sk
 
 
  Bc. Pavol Taňkoš   Majster
pavol . tankos @ soshe . sk
 
 
  Mgr. Lenka Turcovská   Učiteľka
Zástupca v triede: IV.C
Vedie krúžok: Konverzácia v anglickom jazyku
lenka . turcovska @ soshe . sk
 
 
  Ing. Jozef Vaško   Triedny učiteľ: I.D
Vedie krúžok: Svet automobilov
vasko @ soshe . sk
 
 
  Ing. Marcel Volohda   Učiteľ
Vedie krúžok: Z každého rožku trošku
marcel . volohda @ soshe . sk
 
Prečítané: 1278x

Hľadať

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača. http://www.osobnyudaj.sk/informovanie