Zoznam študentov

Kategória: Na_stránku Uverejnené: pondelok, 09. september 2013
Trieda  Meno Priezvisko
III.C Adam Jozef
IV.A AL Ahdal Hugo
II.D Antolič Dušan
I.B Antoni Adrián
IV.A Antoni Róbert
IV.E Babinčák Matej
II.A Babinčák Tomáš
IV.C Babinský Tomáš
III.E Babjačok Ján
IV.A Bača Matúš
III.E Bachura Dávid
II.A Bak Jakub
III.E Balog Dušan
I.E Balog Marcel
II.D Balog Marek
I.E Balombiň Igor
I.C Baník René
III.D Baran Vladimír
I.A Barančík Štefan
IV.B Barnišin Ambróz
I.A Barnišin Dominik
III.A Basoš Branislav
III.E Basoš Patrik
III.C Bazár Ondrej
II.A Bednárová Simona
I.C Bereš Martin
II.B Berezňanin Ľuboš
II.C Bilec Mário
III.E Bilec Peter
I.B Bilý Kristián Dušan
III.B Bilý Simon
IV.E Bindzár, Ing. Matúš
II.C Blaho Dominik
IV.D Bocko Adam
IV.D Bodnár František
IV.A Bodorík Jozef
III.E Bodziony Dominik
III.D Boch Samuel
III.D Bochin Dárius
III.D Borč Jakub
III.D Borč Lukáš
IV.A Boris Jozef
III.B Brehovský Miroslav
I.A Brezňak Denys Anatolijoič
I.C Brjančinová Viktória
III.C Bučko Martin
I.C Bundža Michal
I.D Buraľ Adam
IV.D Burik Daniel
II.B Burik René
III.E Butala Patrik
III.D Butalová Karina
II.B Cahura Tomáš
III.C Cenkner Martin
III.D Cuprík Radko
III.E Čakurda Matúš
I.D Čalfa Lukáš
IV.D Čerevka Patrik
II.E Čerjanik Leon
I.C Čerkes Erik
III.B Čižmár František
II.A Čonka Igor
IV.E Čopáková Erika
I.C Čopík Peter
II.A Čurlej Ján
II.A Čurma Adam
III.A Dančišák Filip
I.A Daniška Adam
III.B Danko Dávid
III.D Danko Radovan
III.E Darjanin Michal
III.E Darjanin Milan
I.E Demeter Nikolas
II.D Dický Lukáš
II.B Dický Martin
III.E Donič Tomáš
I.B Duco Rastislav
IV.A Dudič Dominik
IV.E Duhoň Ondrej
IV.E Dunaj Matúš
IV.D Duraník Adam
III.B Durila Maroš
IV.A Durilla Richard
III.B Durkoš Patrik
III.B Dutka Benjamín
III.C Dziak Ivo
IV.A Dzuba Peter
III.C Dzuňo Dávid
III.A Dzura Dávid
IV.B Dzurko Dávid
IV.A Džatko František
I.B Džubara Matej
IV.B Fajčák Martin
III.E Fecenko Samuel
III.A Fečik Tibor
III.E Ferenc Dominik
II.E Ferenc Július
II.D Ferenc Marek
I.E Ferenc Patrik
III.E Fereta Miroslav
III.C Firda Filip
IV.B Firkaľ Tomáš
IV.A Folenta Martin
IV.C Fugová Dominika
IV.A Fuňak Ján
II.D Gajdoš Dávid
IV.C Gajdoš Filip
II.D Gajdoš Kamil
III.C Gašpar Ľuboš
III.B Gašpar Martin
III.D Gavaľa Daniel
III.A Gavaľa Matúš
IV.C Gavura Andrej
II.D Gdovičin Pavol
II.D Gdovičin Peter
II.A Gdovin Ľubomír
IV.C Geľo Jakub
III.D Gerboc Stanislav
I.B Gergeľ Tomáš
III.D Gešper Adam
I.C Gezo Michal
II.C Giertl Daniel
III.A Glogovský Martin
IV.B Gnip Jozef
II.B Gnip Peter
IV.D Gojda Kristián
IV.C Gombita, Ing. Patrik
IV.B Grec Jakub
II.A Grec Timotej
IV.C Greš Boris
II.C Greš Sebastián
IV.B Greško Peter
III.D Grodza Valentín
II.D Grundza Gabriel
IV.A Guba Jakub
IV.E Guzan Rudolf
II.B Haburaj Viktor
II.C Hajduk Kristián
II.D Hajník Patrik
IV.D Hanc Peter
III.D Harmanová Jana
III.E Harvan Lukáš
III.D Harvila Patrik
IV.C Havrilčák Peter
III.D Hegedúš Kristián
IV.E Herman Igor
III.E Hirjak Patrik
III.A Hladík Miroslav
IV.A Hnat Lukáš
III.E Hnatič Jakub
IV.B Hodor Marián
I.D Holod Matúš
IV.E Holodová Ľubica
II.D Holota Ján
IV.D Holovka Dominik
IV.B Holub Ľuboš
II.E Holub Matúš
I.B Horvath Jozef
IV.E Hrabovský, Ing. Matúš
III.B Hric Jakub
III.A Hrindáková Nikoleta
II.D Hrubovčák Jozef
I.B Hudák Juraj
II.C Hudák Samuel
I.A Hurný Patrik
II.A Hutka Boris
I.A Hužvár Kristián
IV.B Hvizdoš Ondrej
III.D Cholp Peter
III.E Choma Matúš
I.A Chovanec Myroslav Mychajlovič
I.D Ištok Rastislav
I.D Ivan Jozef
II.A Jacko Matúš
II.C Jakica Adrián
I.D Jakub Martin
IV.E Jakubov Martin
I.C Janko Fedor
III.A Janko Rastislav
IV.A Januš Tomáš
III.A Jesenko Richard
IV.B Juščík Marek
II.C Kačmar Patrik
IV.D Kalina Radoslav
I.D Kamenca Patrik
I.A Kapraľ Patrik
III.A Karaba Ondrej
IV.D Karafa Jakub
IV.B Katona Samuel
I.A Kelčák Róbert
II.C Keleman Michal
I.C Keleš Dominik
I.E Keleš Dominik
II.D Keleš Dušan
IV.C Kira Erik
II.B Kira Peter
I.B Klamár Patrik
II.D Kluknavský Jakub
IV.A Kmec Peter
II.C Kmecová Dominika
IV.B Kobak Tomáš
IV.C Koc Patrik
IV.C Kocan Kevin
IV.C Koco František
IV.C Kočik Marek
III.C Kochma Jaroslav
III.C Kökörčin Ľubomír
III.E Kokorďák Samuel
IV.C Kollár František
II.C Končár Dávid
II.C Kopáč Michal
IV.D Kopťár Marek
III.D Kora Ladislav
III.B Korkobec Richard
II.A Košík Jozef
III.E Kotuľák Jakub
III.B Kováč Jakub
III.C Kováč Karol
IV.E Kováč Štefan
III.E Kovačík Martin
III.D Kovaľ Michal
I.E Krajňák Filip
I.D Krajník Ján
IV.D Krajník Lukáš
III.A Kresila Ladislav
I.A Kridla Ľuboslav
I.B Krištan Jaroslav
III.D Krovická Natália
IV.B Kubolek Michal
III.D Kucer Martin
IV.A Kuchár Jozef
I.C Kuľha Samuel
II.D Kurpita Juraj
III.B Kuzma Adam
I.A Kuzma Erik
IV.C Kuzma Michal
III.E Kužma Gabriel
III.D Kužma Martin
III.E Labun Kristián
IV.D Lancoš Dominik
II.C Lancoš Patrik
III.C Lelko Martin
III.A Lenger Patrik
IV.E Leničová Helena
I.C Leňo Matúš
III.E Lipčák Miroslav
I.D Lojka Michal
III.B Lojka Viktor
III.C Lokšik Lukáš
II.B Ľonc Samuel
IV.E Lorenčík Peter
II.D Lovasz Patrik
I.B Lukáč Ján
II.B Lukáč Tomáš
II.C Lukáčová Viktória
III.E Macan Marián
IV.C Macko Richard
II.B Macko Štefan
II.E Mačo Marek
II.C Maďarik Matúš
IV.D Madej Jozef
I.B Majerník Marián
II.C Makarovič Viliam
I.B Malaťak Adrián
I.B Malik Gabriel
II.B Maliňák Patrik
I.B Mardzin Norbert
IV.E Marunič Matúš
IV.D Maškuľák Martin
IV.D Mati Patrik
III.E Matočo Martin
I.E Medvec Lukáš
I.C Mesaroš Adrian
I.C Mesaroš Lukáš
III.E Metiľ Pavol
IV.C Mezej Marián
III.E Meždej Jaroslav
IV.B Micenko Štefan
IV.D Mihalčin Marko
III.B Michalco Tomáš
IV.C Mika Erik
II.B Miker Ján
IV.E Mikloš Ľuboslav
IV.D Mikula Erik
IV.D Mikulová Alexandra
IV.E Milták Matúš
III.C Mišlan Lukáš
IV.D Mišľan Dávid
IV.E Mochnáč Ivan
I.A Molokáč Ľuboslav
IV.A Moravec Richard
IV.C Morek Dávid
III.B Moroň Radoslav
II.C Moškuriak Martin
III.D Mriz Ján
IV.E Mríz Jakub
II.D Mríz Matúš
I.A Murnik Jakub
II.D Murník Stanislav
IV.A Naščák Erik
II.C Nedzbala Jozef
II.C Oláh Matúš
I.D Oláh Róbert
III.A Olšav Michal
II.C Ondik Erik
III.C Ondik Patrik
I.D Ontkoc René
II.D Ontkovič Ladislav
III.E Onufer, Mgr. Valér
I.B Packo Adrián
IV.C Packo Norbert
IV.C Palašta Kristián
I.B Palatáš Martin
IV.D Paľo Lukáš
I.C Pandoš Jozef
IV.A Pandoščák Jakub
II.D Papaj Martin
I.C Papinčák Patrik
IV.C Pastir Jakub
IV.A Pašák Michal
II.B Pauco Kristián
IV.E Pavelko Lukáš
IV.B Pavlík Ján
IV.A Pavlík Šimon
IV.C Pavučková Viktória
IV.C Pekala Ján
III.B Pekala Michal
IV.D Pekárik Róbert
III.B Peták Jakub
II.C Petko Jakub
IV.C Petko Matúš
III.D Petrigal Martin
I.B Pichoňský Zdenko
II.D Pilník Sebastián
II.B Pipta Michal
III.C Pitlanič Jaroslav
III.B Pivarník Ján
III.A Pľuta Jozef
IV.A Polák František
I.C Pollák Dominik
IV.E Pollák Lukáš
II.A Poprík Pavel
I.A Porvazník Šimon
II.E Potocký Dávid
III.E Procházka Peter
II.A Procházka Róbert
II.A Radomský Christián
I.D Rajňak Mário
IV.E Rajňák Adrián
II.C Rak Miroslav
I.A Rapčo Štefan
I.C Rarog Peter
IV.C Rebič Martin
I.D Remecký Marek
III.C Rogala Marián
III.B Roháč Ján
III.B Roháč Jozef
II.A Roman Boris
I.C Rošák Aurel
III.A Rubeš Marko
I.D Ruják Kristián
II.A Ruják Kristián
I.D Sabo Dominik
IV.C Sabol Jozef
III.C Sabol Martin
II.B Sakalík Dominik
III.E Salak Fedor
I.B Salamon Roman
III.A Sciranka Michal
IV.B Sciranka Peter
I.A Seč Ondrej
II.A Sedlár Marek
IV.C Seman Marek
IV.A Semanko Ondrej
III.C Semjon Dominik
II.B Sivák Denis
IV.D Sivčo Branislav
IV.C Sivčo Erik
II.B Sivčo Jakub
III.B Slávik René
I.D Smetanka Jaroslav
IV.B Smetanka Peter
I.B Sokol Peter
II.B Solej Roderik
I.C Soročin Erik
IV.E Sotak Tomáš
II.C Soták Kristián
II.B Soták Samuel
II.B Staroščák Lukáš
III.D Staško František
I.C Stavný Jakub
III.E Strečanský Marián
III.D Streňo Radoslav
IV.D Suchanič Adam
IV.E Surmaj Martin
III.B Surmaj Samuel
IV.E Sýkora Martin
IV.A Šafran Miroslav
III.D Šalata Martin
IV.A Šalata Peter
IV.D Šaro Jakub
II.D Šimko Matúš
I.C Šimurda Branislav
I.B Šimurda Kristián
II.B Širý Frederik
II.E Šivák Marek
III.E Škovronský Roman
II.D Škrábal Martin
I.A Špitalik Miroslav
II.C Štofík Boris
I.A Šuľak Adrián
I.A Šuľák Peter
I.C Šulovský Pavol
IV.C Šuty Ladislav
IV.B Švec Ján
II.C Tačár Jaroslav
III.C Talian Dominik
II.B Taňkoš Branislav
IV.E Taňkoš Erik
II.D Taňkoš Jozef
II.B Taňkoš Šimon
I.E Telepun Tomáš
III.C Telvák Miroslav
III.C Tkáč Martin
III.B Tkáč Peter
II.B Tkáč Štefan
I.C Tkáč-Klič Juraj
IV.B Tokár Matej
II.C Tokár Nikolas
IV.B Tomáš Dávid
III.E Tóth František
III.B Turbák Martin
IV.B Turcsányi Daniel
III.C Tutko Matúš
III.B Vaceľ Jaroslav
III.A Valalik Damián
IV.D Valiga Patrik
I.C Vall Lukáš
II.D Varga Peter
II.C Vargovčíková Kristína
I.C Vasil Ján
III.C Vasiľ Lukáš
IV.E Vasiľko Štefan
IV.B Vasiľov Adrián
II.B Vaskevič Alexander
IV.E Vasko Patrik
I.B Veliký Edgar
III.A Veliký Jozef
III.D Veselý Dominik
III.B Višňovský Dalibor
II.C Vohar Norbert
III.C Vraštiak Vladimír
II.D Weber Martin
I.B Zajac Dávid
IV.D Zajac Tomáš
III.A Zavada Peter
I.D Závadský Marek
IV.B Zavatzky Daniel
III.B Zeleňák Marek
I.B Zimný Patrik
I.D Zuščák Marek
I.B Ždiňak Marcel
III.D Žeňuch Martin
III.A Žiga Kristián
II.B Žiga Ľubomír
Prečítané: 5753x

Hľadať

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača. http://www.osobnyudaj.sk/informovanie