Jazykové laboratórium

Kategória: Aktuality Uverejnené: pondelok, 17. marec 2014

Dňa 12.3.2014 bola na SOŠ polytechnickej v Humennom za účasti vedenia školy a jej pedagógov slávnostne otvorená a uvedená do prevádzky nová učebňa cudzích jazykov – JAZYKOVÉ LABORATÓRIUM. Učebňa bola zriadená v rámci projektu „Inovácia vzdelávacieho procesu na základe požiadaviek trhu práce“. Hlavným cieľom tejto aktivity je inovácia vzdelávania cudzích jazykov a zabezpečenie modernej formy výučby. Učebňa pozostáva z interaktívnej tabule, dataprojektora, pracovného miesta učiteľa a 15 pracovných miest žiakov. Vyučujúci má k dispozícii okrem notebooku, digitálny vizualizér, hlasovacie zariadenie, multifunkčné zariadenie a digitálne jazykové laboratórium – Systém Optimas. Pracovné miesto žiaka zahŕňa notebook, klávesnicu, myšku, slúchadla a inštalované relevantné výučbové programy pre komunikáciu s vyučujúcim.
Vedenie školy a pedagógovia pevne veria, že nová učebňa prispeje k efektívnejšej výučbe cudzích jazykov a k motivácii žiakov do ich ďalšieho štúdia.

Ing. Sabolová Anna

Návštevy: 3205

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača. Viac informácií TU.