Školský časopis HARVARDOVINY

Kategória: Aktuality Uverejnené: piatok, 06. december 2013

Pri príležitosti Dňa otvorených dverí, ktorý sa na našej škole uskutočnil dňa 29. novembra 2013, sme sa rozhodli vydať prvé číslo školského časopisu HARVARDOVINY. Žiaci zapojení do Novinárskeho krúžku pripravili prvé číslo tak, aby čo najviac zaujalo našich budúcich prvákov.

Okrem príhovoru nášho p. riaditeľa Ing. Antona Šveltu a rozhovoru so zástupcami školy p. Ing. Havrilčákom a p. Ing. Bálintom ponúkame čitateľom aj prierez históriou SOŠ polytechnickej či správy o dianí na našej škole. Triedni učitelia prvákov nám predstavujú svoje triedy. Časopis je doplnený o množstvo fotografií. Najzaujímavejšie sú azda tie z odborného výcviku, ktoré nám poskytli študenti rôznych odborov.

Dúfame, že si HARVARDOVINY obľúbite, už čoskoro totiž chystáme druhé číslo aj s prekvapením.

Časopis nájdete TU.

Mgr. Miriam Krišková

Návštevy: 1960

Hľadať

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača. Viac informácií TU.