Deň prvákov

Kategória: Aktuality Uverejnené: streda, 30. október 2013

V posledný deň vyučovania pred jesennými prázdninami, 29. októbra 2013, sme na našej škole oficiálne privítali prvákov. Program sme začali zložením prísahy a členovia Žiackej školskej rady si pre „uchá“ pripravili kopec súťaží. Navštívili nás aj členky Červeného kríža. Tie nám poskytli základné informácie o poskytovaní prvej pomoci, ba dokonca si naši prváci mohli sami na figurínach vyskúšať, ako to pri záchrane ľudského života prebieha. Na záver každý účastník dostal osvedčenie o prijatí na našu školu a sladkú odmenu.

Foto album

Mgr. Miriam Krišková

Návštevy: 2009

Hľadať

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača. Viac informácií TU.