Hasičský šport

Kategória: Aktuality Uverejnené: pondelok, 07. október 2013

Dňa 4.10 2013 sa v priestoroch rekreačnej oblasti Laborec konalo II. kolo súťaže Plameň.  Na súťaži sa po prvýkrát zúčastnili aj žiaci SOŠ polytechnickej Humenné pod vedením učiteľa odborných predmetov Ing. Michala Mihalíka, PhD. a učiteľky Ing. Anny Sabolovej. Žiaci našej školy aj napriek veľkému hendicapu – nemali natrénovanú ani jednu disciplínu - ukázali flexibilitu a s úlohami súťaže sa popasovali veľmi dobre. Pre vykonanie disciplíny branný pretek bolo potrebné plniť úlohy na jednotlivých postoch, pretekári dostali len tri trestné body a celkový čas, ktorý bol utvoreným našim družstvom bude limitom pre ďalší ročník súťaže.  

Návštevy: 2165

Hľadať

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača. Viac informácií TU.