Valentínska kvapka krvi 2019

Kategória: Na_stránku Uverejnené: piatok, 15. február 2019

Dňa 15.2.2019 študenti našej školy pod vedením Ing. Marcela Volohdu opäť darovali krv na hematologicko-transfuziologickom oddelení. 
Prvýkrát takýmto spôsobom pomohli dvaja študenti III.B Samuel Juhás, Tomáš Haragaľ a Adam Daniška zo IV.A. K najaktívnejším darcom krvi patrí Dominik Barnišin zo IV.A, pre ktorého to bolo v poradí šieste darovanie krvi a Patrik Kapraľ zo IV.A sa zúčastnil tretíkrát. 
Aktívna účasť na darovaní krvi sa stala pre žiakov našej školy tradíciou. Sme radi, že niekoľkokrát v roku môžeme takýmto spôsobom pomôcť tým, ktorí našu pomoc naozaj potrebujú. Účastníkom patrí obrovské ďakujem.

Návštevy: 1307

Hľadať

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača. Viac informácií TU.